تحلیل بوعلی

03:481840

این نماد به خوبی به حمایت 3200 تومان واکنش نشان داد و توانست در نهایت از سقف قبلی خود پرقدرت عبور کند و رشد 18 درصدی را تجربه کند.

تارگت اولی که برای این نماد در نظر داشتیم رسیدن به منطقه 4000 تومان بود که تنها 3 درصد تا رسیدن به این تارگت فاصله دارد. تارگت دوم نیز محدوده 4400 تومان می باشد.

فولاد کاوه جنوب از انتهای اردیبهشت سال جاری در یک کانال صعودی با ساختار Double Combo قرار گرفته است. پس از اتمام موج (W)، سهم در ۳۸.۲ درصد فیبوناچی اصلاحی بازگشت داشته است.

با توجه به ساختار ABC در موج (W)، ساختار موج (Y) احتمالا به صورت WXY خواهد بود. در غیر این صورت و با تشکیل دومین ساختار ABC، شاهد شکل گیری یک ساختار ZigZag خواهیم بود.

در حال حاضر به نظر می رسد سهم وارد دامنه ی Y از (Y) شده است. هدف قیمتی این موج محدوده ی ۷۱۰ تا ۷۶۰ تومان می باشد. این در حالی است که سهم یک مقاومت بسیار مهم در محدوده ی ۶۲۰ تومان خواهد داشت که شرط رسیدن به تارگت، عبور از این محدوده خواهد بود. از منظر زمانی ابتدای اسفند ماه می تواند تارگت اتمام موج Y باشد.

سیستم معاملاتی

با توجه به فاصله گرفتن قیمت از حمایت مینور در محدوده ی ۴۸۰ تومان (که حد ضرر می باشد)، جذابیت ریسک به ریوارد در حال کاهش است. در نتیجه بهتر است شرط ورود را پول بک به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه قرار دهید.

آرایش اندیکاتور به گونه ای ست که اشباع خرید را نشان می دهد. تا زمانی که خطوط اندیکاتور به منطقه اشباع فروش نرسد ریسک ورود به این سهم را بالا می دانیم. در صورت تحقق سناریوی گفته شده، انتظار داریم قیمت حداقل تا هدف 2900 تومان رشد را تجربه کند.

معاملات روز دوشنبه با برتری مطلق خریداران حقیقی همراه بود. به طوری که میانگین خرید حقیقی ها در این روز ۳.۶ برابر میانگین فروش حقیقی ها بوده است.

به طور خلاصه در این روز خرید و فروش حقوقی ها به ترتیب ۱۱ و ۳۰ میلیون بوده است. (هر چند که توجه سهامداران حقیقی و قرارگرفتن سهم در نزدیکی مقاومت تاریخی دلیلی بر فروش حقوقی ها بوده است) حقیقی ها نیز در این روز ۲۶ میلیون سهم خریدند و ۶.۵ میلیون سهم فروختند.

همچنین سهم در دو روز گذشته حجم خوبی خورده که می تواند نشان از ادامه روند صعودی به صورت پایدار باشد.

“>

لینک کوتاه
http://sahmiran.com/?p=1025

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند