ورود و ثبت نام
خرید عرضه اولیه کارگزاری حافظ 3

ثبت نام آنلاین برای خرید عرضه اولیه

همانطور که خودتان این روزها در اطراف خود مشاهده می کنید، بازار بورس داغ و پرحرارت است. خیلی ها امسال کد بورسی خود را گرفته اند و سهامی را خریداری کرده اند به امید آن که پس از مدتی به سود مناسبی برسند. در زیر خرید عرضه اولیه کارگزاری حافظ را می خوانید.

بازار بورس، بازار پرنوسانی است و برای همین باید برای سرمایه گذاری در آن آموزش دید و هم چنین کسب تجربه کرد. افرادی که بدون داشتن استراتژی دست به خرید و فروش سهام می زنند ممکن است دچار ضرر زیادی شوند. برای همین است که یادگیری مسائل بورس و توانایی تحلیل بسیار مهم است.

شما هم این روزها واژگانی چون بورس، سود و خریدوفروش سهام را زیاد می شنوید و کنجکاو شده اید بدانید چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. بازار بورس این روزها حسابی مشتری پیدا کرده است و افراد زیادی در حال آوردن سرمایه خود به بورس هستند تا بتوانند به سود سرشاری دست یابند.

در این بخش ما می خواهیم تا درباره عرضه اولیه و نحوه خرید عرضه اولیه صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

خرید عرضه اولیه با کارگزاری حافظ

زمانی که یک شرکت یا موسسه برای اولین بار سهام خود را به بورس عرضه می کند، آن را عرضه اولیه سهام می گویند. در واقع اصلا تعریف آن درون خود اسم نهفته است. شرکت ها برای افزایش سرمایه خود می توانند درصدی از سهام خود را وارد بورس کنند که آن را عرضه اولیه می نامند. معادل انگلیسی عرضه اولیه، IPO می باشد.

برای بار اول درصد معینی از کل سرمایه یک شرکت توسط سرمایه گذاران بورس خریده می شود. زمانی که شرکتی عرضه اولیه دارد ضرورتا به معنای آن نیست که شرکت تازه تاسیس یا نوپایی است بلکه به این مفهوم است که سهامش را برای اولین بار به بورس عرضه کرده است. شرکت ها با این کار سرمایه زیادی را متوجه سهام شرکت خود می کنند که بعدا می توانند از آن استفاده نمایند. یکی دیگر از دلایل عرضه اولیه توسط شرکت ها این است که آنها با این کار مطرح شده و دیده می شوند.

عرضه کردن سهام اولیه به شرایط و عوامل گوناگونی بستگی دارد. خیلی از شرکت ها حاضر نیستند تا در شرایطی که بورس در رکود است سهام اولیه خود را عرضه کنند. آنها دوست دارند زمانی سهام خود را عرضه کنند که بازار در حال رشد باشد و پس از مدتی از عرضه اولیه شاهد بالا رفتن ارزش سهام خود باشند.

عرضه های اولیه سهام های بسیار پرطرفداری هستند و این موضوع دلایل مختلفی دارد. زمانی که یک شرکت سهام خود را برای اولیه بار عرضه می کند معمولا تا چندمدت به شکل زیادی  مورد استقبال قرار می گیرد. عرضه های اولیه تا مدت ها در صف خرید قرار دارند و رشد می کنند و می توان گفت در بیشتر موارد رشد آنها حتمی است و به همین دلیل است که این سهم ها طرفداران زیادی دارند.

عرضه اولیه چیست؟

عرضه های اولیه سود بسیار خوبی را نصیب خریداران آن می کنند. زمانی که یک شرکت وارد بورس می شود تمام نگاه ها متوجه آن می شود و سهامش به سرعت خریده می شود. با توجه به استقبال اولیه ای که از آن می شود سود بالای آن تقریبا قطعی است و تا چندین برابر از قیمت اولیه به فرد سود می رسانند.

به همین علت است که سرمایه دارها مدام در حال رصد بورس هستند تا به محض دیدن یک عرضه اولیه خوب آن را خریداری کنند. عرضه اولیه به شکل محدود انجام می شود و برای همین مشتریان زیادی دارد.

افراد تازه وارد در بورس همیشه از ضرر کردن و از دست دادن سرمایه خود می ترسند و برای همین دنبال خرید سهامی مناسب هستند تا مطمئن شوند در شروع کار سود خوبی خواهند کرد. برای همین آنها باید خرید عرضه اولیه شرکت ها را شروع کنند چون عرضه اولیه موجب ضرر سهامداران نمی شود و رشد بسیار خوبی خواهد کرد.

برای خرید عرضه های اولیه شما باید مراحلی را طی کنید که ما آنها را برای شما توضیح خواهیم داد.

چرا خرید عرضه اولیه از کارگزاری حافظ

همانطور که خودتان هم می دانید کارگزاری ها واسطه بین مشتریان و موسسات و شرکت ها با یکدیگر می باشند. شما برای خرید سهام یک شرکت باید از طریق کارگزاری اقدام کنید.

کارگزاری های مختلفی در سطح کشور وجود دارند که به افراد سرمایه گذار در بورس خدمات می دهند. یکی از این خدمات، خرید عرضه اولیه می باشد.

یادتان باشد که برای خرید عرضه اولیه شما باید سریع عمل کنید چون این سهام مشتریان زیادی دارند. به دلیل تعداد تقاضای بالا برای عرضه های اولیه به هر کد بورسی برای خرید عرضه اولیه تعداد سهم محدودی داده می شود.

برای مثال اگر شما بخواهید سهم عرضه اولیه یک شرکت غذایی را بخرید، به هر مقداری که دوست داشته باشید نمی توانید این کار را انجام دهید. برای شما مشخص می شود که حداکثر چند سهم را می توانید به ازای کد بورسی خود بخرید. در قسمت پیام های ناظر در سامانه معاملاتی کارگزاری خود، شما می توانید از عرضه های اولیه و زمان آن آگاه شوید.

حالا که دانستید که عرضه های اولیه چیستند و این که چگونه به افراد فروخته می شوند، وقت آنست درباره نحوه خرید آن صحبت کنیم.

بالاتر گفته شد که برای خرید عرضه اولیه باید از طریق کارگزاری اقدام کنید. برای این کار شما وارد سامانه معامله کارگزاری خود می شوید. شما باید دو گام را برای خرید عرضه اولیه طی کنید:

گام اول: ارسال سفارش

پس از آن که اطلاعات مربوط به عرضه اولیه را از طریق پیام ناظر یا از طریق جاهای دیگر بدست آوردید باید پس از افزایش موجودی حساب خودتان در سایت، سفارش خرید خود را در زمان معین ارسال کنید.

سفارش خرید شما نباید بیشتر از سهمیه مشخص شده باشد چون در صورت بیشتر بودن هیچ سهمی به شما تعلق نخواهد گرفت.

به قیمت سهم دقت کنید چون سفارش شما باید دقیقا با قیمت سهم اولیه مطابقت داشته باشید. پس از ارسال سفارش، باید پیغام موفقیت آمیز بودن ارسال سفارش را مشاهده کنید. در واقع سفارش خرید شما باید در هسته معاملاتی ثبت شود.

گام سوم: بررسی نتیجه سفارش

تخصیص سهام به هر کدمعاملاتی پس از پایان زمان اعلام شده برای خرید انجام می‌شود. بورس با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان و قیمت وارد شده توسط آنها، سهام را بین شرکت‌کنندگان توزیع می‌کند و به هر کدام از آنها تعداد مشخصی سهم می دهد.

ساعت 17 یا 18 موجودی سهام‌تان را بررسی کنید تا از میزان عرضه تعلق گرفته به خودتان مطلع شوید. اگر خرید شما با موفقیت انجام شده باشد، شما عرضه اولیه را در پرتفوی خودتان مشاهده خواهید کرد.

تا اینجا مراحل خرید عرضه اولیه مشاهده کردید اما سوالی که وجود دارد این است که آیا کارگزاری می تواند در خرید عرضه های اولیه موثر باشد؟ پاسخ این سوال آری می باشد.

کارگزاری ها در خرید عرضه های اولیه تاثیر زیادی دارند. یک کارگزاری خوب باید بتواند به سرعت سفارش خرید شما را ارسال کند و در این گونه مواقع، سرعتش کند نشود. برای همین است که کارگزاری حافظ یکی از بهترین هاست. این کارگزاری در سریع ترین زمان ممکن، سفارش خرید عرضه اولیه شما را ثبت می کند و شما مطمئن خواهید بود که توانسته اید به اندازه مبلغ تعیین شده سهم عرضه اولیه بخرید.

کارگزاری حافظ(سهامی خاص) کار خود را در بازار سرمایه از سال 1383 و در آذر ماه آغاز کرد و از آن زمان توانسته است تا به موفقیت های چشمگیری در زمینه خدمت رسانی به افراد سهامدار دست یابد.

کارگزاری حافظ به این دلیل توانسته در بین کارگزاری ها دارای رتبه عالی باشد که همیشه سعی در جلب رضایت مشتری داشته است. سفارشات خرید و فروش مشتریان سهامدار در این کارگزاری در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و همین موضوع باعث سود بیشتر آنان می شود

در مورد عرضه های اولیه هم کارگزاری حافظ به سرعت خواسته مشتری را عملی می کند و خیال سرمایه گذار را راحت می کند.

آموزش تصویری خرید عرضه اولیه کارگزاری حافظ

در این قسمت می خواهیم تا به شما نشان دهیم که چگونه می توانید از طریق کارگزاری حافظ عرضه اولیه بخرید. برای این کار ابتدا شما باید در کارگزاری حافظ ثبت نام کرده باشید(رجوع شود به مقاله ثبت نام در کارگزاری حافظ). اگر در کارگزاری حافظ ثبت نام کرده اید برای خرید عرضه اولیه باید کارهای زیر را انجام دهید.

1.وارد سایت سامانه معاملاتی کارگزاری حافظ شوید: در قدم اول باید وارد سامانه معاملاتی کارگزاری حافظ شوید. کافی است آدرس https://www.hafezbrokerage.com/ را در مرورگر خود وارد کنید تا این سامانه برای شما نمایش داده شود. حالا باید در این قسمت، نام کاربری، رمز عبور و کد تصویری را وارد کنید تا وارد سامانه معاملاتی کارگزاری حافظ شوید.

2.سهم عرضه اولیه را در میان سهام مختلف پیدا کنید: پس از آن که وارد سامانه معاملاتی شدید باید سهم عرضه اولیه را پیدا کنید. در قسمت جستجوی سامانه معاملاتی نام سهام خود را وارد کنید و به راحتی روی آن کلیک کنید تا سهم عرضه اولیه برای شما مشخص شود.

3.خرید خود را انجام دهید: پس از آن که سهم برای شما نشان داده شد باید خرید خود را ثبت کنید. روی دکمه سبزرنگ خرید سهم عرضه اولیه کلیک کنید تا بتوانید تعداد و قیمت را مشخص کنید. دقت کنید که شما نباید عددی بیش از تعداد از پیش تعیین شده برای هر کد بورسی را وارد کنید. پس از آن که تعداد سهام را با قیمت مشخص آن وارد کردید روی ارسال خرید کلیک کنید تا سفارش شما برای هسته مرکزی معاملات ارسال شود.

4.دقت کنید که معامله شما ثبت شود: پس از آن که سفارش خرید خود را ارسال کردید دقت کنید که این معامله ثبت گردد. اگر معامله شما به هر دلیلی ثبت نگردید باید دوباره سفارش خرید خود را انجام دهید تا خرید شما ثبت شود.

نکته:

به این نکته توجه داشته باشید که شما باید ثبت خرید خود را در زمان مقررشده انجام دهید و گرنه خریدی برای شما ثبت نخواهد شد. برای مثال اگر برای عرضه اولیه ای، زمان خرید از ساعت 9 تا 12 معین شده است شما باید در این بازه زمانی اقدام به ارسال خرید خود کنید.

چگونگی خرید عرضه اولیه کارگزاری حافظ با گوشی

دنیای امروز دیگر به خاطر ارتباطات به دهکده کوچکی تبدیل شده است که کارها را بسیار راحت تر کرده است. گوشی ها و تلفن های همراه حالا دیگر بخشی جداناپذیر از زندگی خیلی از ما شده اند و ما بسیاری از کارهای خود را با گوشی انجام می دهیم.

برای فعالیت در بازار بورس، گوشی ها ابزار بسیار سودمند و مفیدی هستند. شما به راحتی می توانید از طریق گوشی خود خرید و فروش سهام انجام دهید و معاملات بازار بورس را زیر نظر داشته باشید.

برای خرید عرضه اولیه هم می توان به راحتی از گوشی بهره برد. خیلی از ما به خاطر مشغله های گوناگون نمی توانیم در زمان های مشخص شده برای خرید عرضه های اولیه پشت سیستم باشیم اما بهرحال گوشی خود را در اختیار داریم. شما به راحتی از طریق اپلیکیشن های ترید کارگزاری ها می توانید خرید و فروش های سهام خود را انجام دهید و عرضه اولیه هم بخرید.

برای خرید عرضه اولیه با گوشی شما ابتدا نیاز دارید تا اپلیکیشن یا نرم افزار مخصوص موبایل را دانلود کرده و آن را روی گوشی خود نصب کنید. بسیاری از کارگزاری ها اپلکیشن های معاملاتی را ارائه کرده اند تا کار سهامداران برای انجام معاملاتشان راحت تر باشد.

چگونه با گوشی عرضه اولیه کارگزاری حافظ بخریم

یکی از کارگزاری های مطرحی که شما می توانید با آن از طریق گوشی و به راحتی عرضه اولیه بخرید، کارگزاری حافظ است. کارگزاری حافظ در زمینه خدمات عالی می کند و همواره به فکر مشتریان خود می باشد.

اگر در کارگزاری حافظ ثبت نام نکرده اید کافیست به یکی از شعب مراجعه و کارهای اولیه خود را انجام دهید. اگر در کارگزاری حافظ ثبت نام کرده اید و عضو هستید، به راحتی می توانید اپلیکیشن معاملاتی گوشی را از سایت کارگزاری دانلود کنید و آن را در گوشی خود نصب کنید. نرم افزار همراه تریدر کارگزاری حافظ به راحتی بر روی گوشی شما نصب شده تا شما از آن بهره ببرید. این نرم افزار هم برای گوشی های اندورید و برای گوشی های دارای سیستم عامل IOS وجود دارد و افراد می توانند با توجه به گوشی خود نرم افزار مخصوص خود را انتخاب کنند.

همراه تریدر (M-Trader) جدیدترین ابزار معامله در بورس است که امکان ارتباطی مطمئن در انجام معاملات و دریافت اطلاعات بازار را برای مشتریان فراهم می‌سازد. در حال حاضر کلیه دستگاه‌های هوشمند که از سیستم‌عامل اندروید و iOS استفاده می‌کنند امکان نصب و استفاده از این اپلیکیشن را دارا هستند.

مراحل خرید عرضه اولیه با گوشی

اما برای خرید عرضه اولیه کارگزاری حافظ از طریق گوشی چه مراحلی را باید پشت سر گذاشت. با ما همراه باشید تا این مراحل را با جزییات آن برای شما توضیح دهیم.

1.شما ابتدا وارد سامانه معاملاتی می شوید و سپس نام نماد عرضه اولیه را در قسمت جستجو وارد می کنید. هنگامی که روی سهم مورد نظر کلیک کنید امکان ارسال سفارش، مشاهده عرضه و تقاضا، نمودار و جزییات آن سهم فراهم می شود.

2.حالا شما باید روی ارسال سفارش کلیک کنید. پس از آن که روی آن کلیک کنید چهار جای خالی برای وارد کردن وجود دارد: حجم، قیمت، حساب و اعتبار سفارش.

وارد کردن حجم و قیمت برای ارسال سفارش الزامی است و دو گزینه دیگر اختیاری می باشد. شما باید تعداد سهم عرضه اولیه و قیمت آن را طبق میزان اعلام شده تنظیم کنید. پس از آن که این کارها را انجام دادید در پایین روی گزینه خرید کلیک کنید تا سفارش شما ارسال شود.

3.منتظر بمانید تا سفارش خرید عرضه اولیه شما ثبت گردد. شما حتما باید مطمئن شوید که خرید شما ثبت شده است. ممکن است به هر دلیلی سفارش شما ثبت نشده باشد و بنابراین شما باید دوباره سفارش خرید خود را ارسال کنید.

نکته

در قسمت سفارشات باز، شما می توانید در صورتی که دوست نداشتید سفارش خرید خود را حذف کنید.

باید گفت که نسخه همراه تریدر کارگزاری حافظ می تواند همه نیازهای شما را برای انجام معامله و مشاهده بازار بورس برطرف می کند. شما می توانید به راحتی از همه امکانات این اپلیکیشن استفاده کنید. این نرم افزار به گونه طراحی شده است که حتی با سرعت های پایین اینترنت هم شما بتوانید کارهای خود را انجام دهید پس نگران کندی اینترنت اپراتورهای تلفن همراه نباشید. حتما این نرم افزار را خودتان امتحان کنید تا بفهمید که چقدر کارایی دارد.

اهمیت خرید عرضه اولیه با کارگزاری حافظ

شاید با خودتان بگویید که چرا این همه اصرار روی خرید عرضه های اولیه وجود دارد. در جواب این سوال باید خیلی ساده بگوییم که چون سود آن قطعی و زیاد است. شخصی که عرضه اولیه می خرد دیگر خیالش از سود چند صد درصدی آن کاملا راحت خواهد بود.

عرضه اولیه سهام فرصتی خوب و مناسب برای سرمایه گذاران تازه کاری است که دوست دارند تا از سود خود مطمئن باشند. عرضه اولیه شرکت ها می تواند باعث رشد سرمایه شرکت ها و مطرح شدن آنها شود و به همین دلیل شرکت ها در شرایط اقتصادی خوب تمایل زیادی دارند تا سهام اولیه خود را در بورس عرضه کنند. در هنگام عرضه اولیه بورس باید به مشخصات شرکتی که در حال عرضه است توجه کنید.

اما چرا باید باید با کارگزاری حافظ عرضه اولیه خود را بخرید؟ در جواب این سوال باید گفت که زمانی که شما خرید عرضه اولیه خود را با کارگزاری حافظ انجام می دهید دیگر مطمئن خواهید بود که این سهم حتما خریده خواهد شد.

چرا باید عرضه اولیه کارگزاری حافظ بخریم

یادتان باشد سرعت ثبت شدن سفارش خرید شما در عرضه اولیه اهمیت زیادی دارد و هر چه زودتر سفارش شما ثبت گردد احتمال این که سهم نصیب شما شود زیاد خواهد بود. عرضه اولیه دارای خریداران زیادی است و در لحظه باز شدن این سهم عرضه اولیه سفارشات بسیار زیادی جهت خرید آن ارسال می شود.

خیلی از کارگزاری ها متاسفانه در زمانی که معاملات زیادی در سیستم آنها ثبت می شود، کند می گردند و همین موضوع می تواند به ضرر سرمایه گذاران بورس تمام شد. افراد باید در انتخاب کارگزاری مورد نظر خود دقت کنند.

کارگزاری حافظ از این لحاظ بسیار عالی عمل می کند و سفارشات خرید شما را بسیار سریع ثبت می کند و به همین دلیل مشتریان از این کارگزاری همیشه راضی بوده اند. ما نمی گوییم که این کارگزاری کاملا بی نقص است اما می توان گفت که سیستم معاملاتی کارگزاری حافظ یکی از بهترین هاست. در هنگام خرید عرضه اولیه خیال شما می تواند کاملا راحت باشد چون در حال خرید با کارگزاری حافظ هستید. در ضمن، کارمزد معاملاتی کارگزاری حافظ بسیار پایین است و این خود می تواند مزیتی دیگر برای شما باشد.

اگر شما بتوانید مبلغ قابل توجهی از عرضه های اولیه را خریداری کنید می توانید سود خوبی را برای خود رقم بزنید. مطمئنا کارگزاری حافظ می تواند در زمان های خرید عرضه های اولیه کمک بسیار خوبی برای شما باشد تا شما سود هر چه بیشتری از بازار بورس را نصیب خود کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه در پنل آفلاین حافظ

شما می دانید که پنل معاملاتی آفلاین برای مشتریانی راه اندازی شده است که شرایط دریافت کد آنلاین را ندارند.

خرید و فروش سهام در بازار بورس برای افراد زیر ۱۸ سال و همچنین افرادی که مدرک تحصیلی کمتر از دیپلم دارند شامل محدودیت هایی است. افراد باید برای انجام آنلاین معاملات دارای شرایطی حداقلی باشند تا سازمان بورس از توانایی آنها جهت معاملات آنلاین مطمئن باشد.

برای افرادی که حداقل شرایط را ندارند، پنل آفلاین می تواند محلی مناسب جهت خرید و فروش سهام باشد. افراد می توانند خرید عرضه های اولیه را نیز در پنل افلاین انجام دهند. کارگزاری حافظ یکی از بهترین ها در این زمینه هم می باشد.

اشخاص می توانند به راحتی در پنل آفلاین کارگزاری حافظ، معاملات خود را انجام دهند. افراد برای ورود باید ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنند و وارد پنل شوند. پس از آن که وارد پنل شدند به راحتی می توانند خرید عرضه اولیه را انجام دهند.

چگونگی خرید آفلاین عرضه اولیه کارگزاری حافظ

در فرم آفلاین چندین گزینه برای انتخاب وجود دارد. شخص ابتدا باید نماد عرضه اولیه را انتخاب کند. با کلیک روی جستجوی نماد، می‌توانید بخشی از نام شرکت یا نماد را بنویسید تا نماد و سهم عرضه اولیه مورد نظر به راحتی پیدا شود.

پس از آن که نماد مورد نظر را پیدا کردید حالا باید سفارش خرید خود را ثبت کنید.کافی است که تعداد سهم را مشخص کنید و سفارش خرید را ارسال کنید. کارگزاری حافظ بعدا سفارش خرید شما را ثبت خواهد کرد. ممکن است سفارش خرید شما همان لحظه ثبت شود و یا ممکن است چند ساعت بعد ارسال گردد.

از نظر نماد و سهمی که توانایی خرید آن را دارید و میزان کارمزدی که می‌پردازید، هیچ تفاوتی بین دو روش آنلاین و آفلاین وجود ندارد. فقط شیوه ارسال سفارشات در این دو روش با هم متفاوت است.

در سفارش آنلاین، امکان معامله لحظه‌ای را خواهید داشت ولی سفارش آفلاین با مدتی تاخیر انجام خواهد شد.

سفارش آفلاین برای زمان هایی که بطور مثال نمی‌توانید آنلاین بمانید نیز کاربرد دارد. برای مثال شما فقط می‌خواهید اگر قیمت یک سهم خاص به محدوده خاصی رسید آن را خریداری کنید ولی این کار نیازمند صبر است.در این گونه مواقع می‌توانید سفارش آفلاین ثبت کنید و سقف قیمت را برای سهم تعیین کنید تا سفارش شما در محدوده قیمت مدنظر ارسال و انجام شود. بنابراین سفارش آفلاین برای کسانی که معاملات آنلاین انجام می ‌دهند نیز سودمند است و اشخاص سرمایه گذار می توانند از هر دو روش برای پیشبرد اهداف خود در بازار بورس استفاده کنند.

نتیجه گیری خرید عرضه اولیه کارگزاری حافظ

زمانی که شرکتی عرضه اولیه دارد ضرورتا به معنای آن نیست که شرکت تازه تاسیس یا نوپایی است بلکه به این مفهوم است که سهامش را برای اولین بار به بورس عرضه کرده است. شرکت ها با این کار سرمایه زیادی را متوجه سهام شرکت خود می کنند که بعدا می توانند از آن استفاده نمایند. یکی دیگر از دلایل عرضه اولیه توسط شرکت ها این است که آنها با این کار مطرح شده و دیده می شوند.

شرکت ها برای عرضه اولیه سهام، تعهداتی به بورس می دهند که ملزم به رعایت آنها هستند و مراحلی را برای این کار طی می کنند.

عرضه اولیه به شرکت ها اجازه می دهد تا بالاترین و بهترین استعدادهایی که توسط بورس ارائه می شود را به سمت خود جذب کند. این کار به شرکت ها این امکان را می دهد تا سرمایه خود را افزایش دهند و خود را مطرح کنند.

عرضه اولیه برای یک شرکت لحظه هیجان انگیزی است چون به این معنی است که آنقدر موفق بوده است که اکنون می تواند سهام خود را برای رشد به بورس و سرمایه داران عرضه کند. در اغلب اوقات این تنها راه برای یک شرکت است تا سرمایه نقدی کافی را جهت گسترش کلان خود جذب کند. سرمایه هایی که به سمت سهام شرکت سرازیر می شوند می تواند باعث شود شرکت بتواند برای کارهای جدید سرمایه گذاری کند و هم چنین می تواند بدهی های شرکت را صاف کند.

سخن آخر خرید عرضه اولیه کارگزاری حافظ

علاوه بر شرکت ها اشخاص هم سود زیادی از عرضه های اولیه می برند. آنها عرضه های اولیه را با پایین ترین قیمت ممکن می خرند و سود زیادی نصیبشان می شود. سود چندبرابری عرضه های اولیه حتمی است و ضرری هم وجود نخواهد داشت.

از آنجایی که تقاضای سهم های عرضه اولیه بسیار بالاست بنابراین افرادی که زودتر بتوانند سفارش خرید خود را ارسال کنند، شانس بیشتری برای بدست آوردن عرضه های اولیه خواهند داشت. کارگزاری هایی که سیستم معاملاتی قوی و سریعی دارند می توانند در این زمینه بسیار کمک کننده باشند. برای همین است که کارگزاری حافظ می تواند در خرید عرضه های اولیه به سرمایه گذاران کمک شایانی کند و باعث شود اشخاص بتوانند عرضه های اولیه را به راحتی خریداری کنند.

انتخاب کارگزاری حافظ به عنوان کارگزاری مورد نظر برای خرید سهام و خرید عرضه های اولیه انتخابی بسیار عالی است که باعث سود شما خواهد شد. به ما اعتماد کنید.

مشاوره بورس تلفنی
چت آنلاین با کارشناس بورس
Send via WhatsApp