ورود و ثبت نام

باشگاه مشتریان

با ما در بورس حرفی برای گفتن داشته باشید

باشگاه مشتریان

شرکت کارگزاری حافظ سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد و در آخرین رتبه بندی کارگزاران بورس اوراق بهادار، حائز رتبه “الف” گردید.

کارگزاری حافظ در حال حاظر در بورس اوراق بهادار، بورس کالا و بورس انرژی حضوری فعال دارد. بر اساس آخرین رتبه بندی سازمان بورس اوراق بهادار، این شرکت جزء ده کارگزاری برتر از نظر ارزش معاملات می باشد

معرفی مجموعه سهمیران

سهمیران یکی از برندهای تحت مدیریت شرکت سرمایه گذاری آتیه است. این شرکت در سال 1382 تاسیس گردیده و تا کنون در حوزه های مالی مختلفی از جمله بورس اوراق بهادار فعال بوده است.

خدمات باشگاه مشتریان سهمیران

تالار معاملات اختصاصی

هیچ چیزی بیشتر از یک مکان با امکانات و خدمات مناسب که باعث آسایش خیال و رفع نیازهای شما باشد، به شما کمک نمی کند که در معاملات موفق باشید. تالار معاملات اختصاصی مجموعه سهمیران با پیشرفته ترین امکانات، برای اولین بار در مشهد آماده ارائه خدمات به شما می باشد. افرادی که کارت عضویت در این باشگاه را دارند به راحتی می توانند وارد آن شده و از امکانات تحلیل بازار توسط افراد خبره و کارشناس بهره مند شوند.

خدمات اختصاصی مشاوران، تحلیل گران و معامله گران خبره

تحلیل گران خبره بازار و  دارای چندین سال تجربه مجموعه سهمیران همواره در کنار شما هستند و شما می توانید از مشاوره آنها استفاده کنید و ریسک معاملات خود را پایین بیاورید. خود این افراد در بورس معامله می کنند و به همین خاطر به خوبی قلق های سرمایه گذاری را میشناسند. مشورت گرفتن از کارهایی است که افراد حرفه ای و باهوش انجام می دهند. این خدمات اختصاصی به خوبی به شما یاد میدهد که چگونه سرمایه گذاری کنید، در چه مواقعی خرید کنید و  یا بفروشید و جریان کلی بازار بورس را درک کنید.

امکان استفاده از پلتفرم بدون قطعی

قطعی پلتفرم و سیستم کار یکی از شایع ترین مسائل در کارگزاری ها است. حتی سیستم کارگزاری های مطرح هم بعضی اوقات با کندی سرعت مواجه می شود  یا حتی قطع می شود(یا به اصطلاح هنگ می کند) و این هم به دلیل تعداد بالای استفاده کنندگان از سیستم می باشد.

خوبی کارگزاری و مجموعه ما در این است که سیستم با سرعت خوب و به صورت همیشگی جوابگوی افراد است و هیچ نگرانی ای از این بابت وجود ندارد و خیال شما از این بابت کاملا آسوده خواهد بود.

این ویژگی برای افراد معامله گر حرفه ای خیلی مهم است چون بعضی مواقع، سهام مهمی در عرض چند دقیقه خرید و فروش می شود و اگر سیستم در اینجور زمان ها کند یا قطع بشود می تواند باعث از دست رفتن فرصت هایی طلایی گردد.

ما سعی کردیم بهترین خدمات باشگاه مشتریان را  برای شما فراهم کنیم تا به جز رشد سرمایه تان هیچ دغدغه دیگری نداشته باشید.

دوره های آموزشی سطح حرفه ای رایگان

قطعی پلتفرم و سیستم کار یکی از شایع ترین مسائل در کارگزاری ها است. حتی سیستم کارگزاری های مطرح هم بعضی اوقات با کندی سرعت مواجه می شود  یا حتی قطع می شود(یا به اصطلاح هنگ می کند) و این هم به دلیل تعداد بالای استفاده کنندگان از سیستم می باشد.

خوبی کارگزاری و مجموعه ما در این است که سیستم با سرعت خوب و به صورت همیشگی جوابگوی افراد است و هیچ نگرانی ای از این بابت وجود ندارد و خیال شما از این بابت کاملا آسوده خواهد بود.

این ویژگی برای افراد معامله گر حرفه ای خیلی مهم است چون بعضی مواقع، سهام مهمی در عرض چند دقیقه خرید و فروش می شود و اگر سیستم در اینجور زمان ها کند یا قطع بشود می تواند باعث از دست رفتن فرصت هایی طلایی گردد.

ما سعی کردیم بهترین خدمات باشگاه مشتریان را  برای شما فراهم کنیم تا به جز رشد سرمایه تان هیچ دغدغه دیگری نداشته باشید.

خدمات کوچینگ و روانشناسی

بهترین شخص برای معامله و تصمیم گیری برای سرمایه، خود شما هستید. لذا علاوه بر تحلیل گران و مشاوران بازار سرمایه، روانشناسان و کوچ های حرفه ای آماده برگزاری جلسات در جهت تسهیلگری در تصمیمات بورسی شما هستند. شما می توانید ماهی یک بار به صورت رایگان از مشاوره های بهترین کوچ ها و تحلیل گرهای بازار استفاده کنید و جواب سوال های ذهنی خودتان رو دریافت کنید. افراد موفق همیشه به سلامت روانی خود اهمیت زیادی میدهند و برای همین، خدمات باشگاه مشتریان این امکان رو فراهم کرده تا اعضا با بهترین روانشناسان جلسه داشته باشند و سطح استرس و اضطراب خودشان را  نسبت به مسائل مالی پایین بیاورند و  با تمرکز به سمت موفقیت مالی حرکت کنند.

خدمات اسپای (شامل ماساژ، جکوزی، استخر، سونا)

همه ما می دانیم که نشستن طولانی مدت و کار با سیستم به مرور بدن و روان انسان را خسته می کند. شما نیاز دارید تا این خستگی را رفع کنید  تا انرژی و انگیزه بیشتری برای معاملات داشته باشید. استفاده از خدمات اسپای در یک محیط کاملا بهداشتی با تجهیزات کامل، به شما کمک می کند تا خستگی روز از بدن شما خارج شود و شما به خوبی برای حضور در بازار فردا آماده شوید و با نهایت شادابی و تندرستی به سمت جلو حرکت کنید.

یک ماساژ عالی می تواند تمام خستگی شما را رفع کرده و شما رو قبراق و سرحال کند. استخر هم دیگر نیازی به تعریف کردن ندارد. شنا در آب می تواند هم روحیه آدم را  بهتر کند و هم به بدن شما انرژی تازه ای ببخشد. سونا و جکوزی های باشگاه هم در کنار استخر می توانند حسابی حال شما رو جا بیاورند (البته از نوع خوب آن). باشگاه مشتریان سعی کرده است تا همه نوع خدماتی را برای اعضای خودش فراهم کند تا تمام انرژی و تمرکز اشخاص فقط روی یه موضوع باشد: موفقیت در بورس و رشد سرمایه. اگر دوست دارید تا عضوی از این باشگاه باشید می توانید در سریع ترین زمان ثبت نام کنید.

باشگاه بدنسازی vip

حتما شما هم شنیده اید که عقل سالم در بدن سالم است. برای همین اگر می خواهید نتیجه خوبی از کار در بورس بگیرید، نیاز دارید که بدنی پرانرژی داشته باشید و بدنتان با قدرت به کارهایتان برسد. استفاده از یک باشگاه بدنسازی vip به شما کمک می کند تا در بهترین شرایط و با بهترین امکانات و در فضایی کاملا بهداشتی، خود را برای معاملات روز بعد آماده کنید. این باشگاه بدنسازی لوکس دارای انواع امکانات برای تقویت بدن شماست و شما می توانید از آن نهایت استفاده را داشته باشید. شما فقط با نشان دادن کارت عضویت خود می توانید به صورت مجانی از خدمات باشگاه مشتریان استفاده کنید.

خدمات پارکینگ اختصاصی

با توجه به شلوغی معابر و مشکل پیدا کردن جای پارک در نزدیکی مجموعه، و با در نظر گرفتن هزینه بالای سیستم موبایل پارک، در جهت رفاه مشتریان باشگاه، پارکینگ با ظرفیت بالا در نظر گرفته شده است که همه روزه در ساعات کار بازار آماده خدمت رسانی به شما می باشد.دیگر شما دغدغه پارک کردن وسیله سواری تون را نخواهید داشت و  با انرژی فوق العاده وارد مجموعه کاری می شوید تا کارهای معاملاتی خودتون رو پیش ببرید.

خدمات کارواش

یکی از دغدغه های عمده افراد زمانی هست که باید برای پاکیزگی خودرو خود صرف کنند. لذا مجموعه سهمیران با در نظر گرفتن کارواش سیار در محل و در زمان حضور شما در تالار معاملات، این دغدغه را مرتفع کرده و با استفاده از بهترین مواد شستشو در خدمت شماست. هر زمان که اعضای باشگاه بخواهند می توانند درخواست بدهند تا ماشینشان در اسرع وقت تمیز شود و با خیال راحت آن را پس از تمیز شدن تحویل بگیرند.

خدمات کافی شاپ

نه تنها بدنتون، مغز شما هم  برای تصمیم گیری و  انجام معاملات عالی نیاز به انرژی داره. چند مدل نوشیدنی(مثل قهوه یا چایی) در کنار شما در تالار معاملات، نه تنها بهتون قدرت انتخاب خوبی میده، کمک می کنه بقیه روزتون رو هم با انرژی بگذرونین. تمام خدمات این کافی شاپ به صورت مجانی برای اعضا انجام میشه. افراد می تونن در این کافی شاپ لحظات خیلی خوبی رو داشته باشن و تمام تمرکزشون رو روی تحلیل های بازار و سرمایه گذاری بذارن.

سایر خدمات

شاید خیلی از افرادی که به صورت آنلاین، معاملات خودشون رو توی بورس انجام می دن واژه استیشن رو نشنیده باشن. استیشن در واقع حکم یک ایستگاه معاملاتی رو برای کارگزاری داره و هسته مرکزی اون محسوب میشه.سفارشات خرید و فروش سهام و معاملات از طریق استیشن انجام میشه و اگه استیشن معاملاتی خدماتش رو به خوبی انجام نده می تونه باعث مشکلات جدی ای بشه.
باشگاه مشتریان، بهترین خدمات استیشن معاملاتی رو به مشتریان خودش ارائه میده و بهترین تریدرها(معامله گر)رو در اختیارشون می گذاره تا سفارش های خرید و فروششون رو انجام بدن.

حتما همه شما می دانید وقتی دارید با یک کارگزاری کار می کنید باید کارمزد پرداخت کنید و به اصطلاح خودمانی، حق الزحمه آن کارگزاری را  بدهید. خوبی ما این است که کارمزد را تا سقف 25 درصد به افراد برمی گردانیم تا سود بیشتری از بازار  نصیبشان شود و همه این ها فقط برای برقراری رابطه ای قوی دوطرفه بین معامله گر و ما می باشد.

یکی از خدمات بسیار عالی باشگاه ما ارائه پکیج های تحلیلی به صورت ماهانه و سالیانه است. این پکیج ها روند صعود یا نزول بازار و سهام را به خوبی برای شما تحلیل می کند و شما با استفاده از این پکیج و بسته ها می توانید تحلیل کنید که بازار در حال حرکت به چه سمتی است و قرار است در آینده در بورس چه اتفاقاتی بیفتد. در ارائه این بسته های تحلیلی ماهیانه و سالیانه از بهترین تحلیل گران بازار و از دانش روز استفاده می شود.

مشاوره بورس تلفنی
چت آنلاین با کارشناس بورس
Send via WhatsApp