ورود و ثبت نام

فولاد، فملی و شستا بورس را سبز کردند

در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بورس با رشدی ۲۱۲۹ واحدی ( ۰٫۱ درصد) به روند نزولی چند روز اخیر خود پایان داد. این در حالی بود که شاخص کل هم‌وزن امروز نیز حدود ۰٫۶ درصد منفی شد.در جریان معاملات امروز که شروعی قرمز داشت و حتی شاخص را در یک ساعت نخست […]

در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بورس با رشدی ۲۱۲۹ واحدی ( ۰٫۱ درصد) به روند نزولی چند روز اخیر خود پایان داد. این در حالی بود که شاخص کل هم‌وزن امروز نیز حدود ۰٫۶ درصد منفی شد.
در جریان معاملات امروز که شروعی قرمز داشت و حتی شاخص را در یک ساعت نخست معاملات ۲۰ هزار واحد کاهش داد، بیش از یک میلیارد و ۵۳۱ میلیون معامله انجام شد. در این معاملات ۱۵ میلیارد و ۴۳۲ میلیون سهم جابجا شد که در نهایت موجب ثبت ارزش معاملاتی بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان شد که نسبت به روز گذشته تقریبا ۷۰ درصد بیشتر بود.
در معاملات امروز که با زمان‌بندی جدید و در دو نوبت انجام شد، روند ثبت سفارش‌ها و انجام معاملات بسیار بهبود پیدا کرده بود و خبری از اختلالات روزهای قبل در معاملات نبود. در حالیکه در جلسه معاملاتی اول شاخص کل به دلیل معاملات منفی پتروشیمی‌ها و خودرویی‌ها با افتی ۱۲ هزار واحدی به کار خود پایان داد اما با ورود فلزات اساسی و شستا در نیمه دوم معاملات، شاخص کل رشد چشمگیری را به ثبت رساند تا در نهایت رشدی ۲ هزار واحدی را به ثبت برساند.

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه سهمیران استفاده نمائید.

  مشاوران آموزشی
  سهمیران

  پاسخگوی شما هستند

  omidlog@gmail.com

  

  نظرات

   پاسخی بگذارید

  مشاوره بورس تلفنی
  چت آنلاین با کارشناس بورس
  Send via WhatsApp