ورود و ثبت نام

چگونه می توان از کارگزاری حافظ اعتبار دریافت کرد؟

مقدمه

بازار بورس این روزها حسابی داغ است و همه جا صحبت از ضرر و سود سهام است. هر کسی سعی می کند تا سود خود را در این بازار بیشتر و ضرر خود را کمتر کند. بازار بورس بازاری است که در آن نوسانات زیادی دیده می شود. در این مقاله ما سعی کرده ایم تا در باره اعتبار کارگزاری حافظ با شما صحبت کنیم.

اگر عضوی از کارگزاری حافظ هستید که یکی از برترین کارگزاری های حال حاضر ایران می باشد، این مقاله برای شما مفید خواهد بود و شما به خوبی با نحوه گرفتن اعتبار معاملاتی حافظ آشنا می شوید.

اعتبار معاملاتی چیست؟

قبل از آن که به سراغ نحوه دریافت اعتبار معاملاتی کارگزاری حافظ برویم، باید بدانیم که اصلا اعتبار معاملاتی چیست. اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم اعتبار معاملاتی در واقع نوعی قرض است که توسط کارگزاری به یک سهامدار و سرمایه گذار داده می شود.

کارگزاری مقداری سرمایه را با توجه به اعتبار سرمایه گذار به او می دهد تا شخص با آن به معامله بپردازد. اعتبار معاملاتی می تواند هم فرصت باشد و هم تهدید. برای افرادی که مهارت چندانی در بورس ندارند، اعتبار معاملاتی می تواند خطرناک باشد و باعث ضرر بیشتر آنها شود. برای افراد ماهر و با تجربه اما اعتبار معاملاتی می تواند فرصتی مناسب باشد تا سود مالی خوبی کسب کنند.

کارگزاری حافظ

کارگزاری حافظ یکی از بهترین کارگزاری های کشور است و سالهاست که در حال خدمات دهی به سهامدارن می باشد. اگر دنبال یک کارگزاری هستید که مطمئن و سریع باشد پیشنهاد ما به شما کارگزاری بی نظیر حافظ می باشد. کارگزاری حافظ در آخرین رتبه بندی کارگزاری ها توانسته رتبه الف را کسب کند و خود را به عنوان یکی از بهترین کارگزاری ها ثابت کند.

کافی است تا شما بخواهید سهمی را بخرید یا این که آن را بفرشید، کارگزاری حافظ در سریع ترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام می دهد. بارها دیده ایم که به دلیل خرابی سیستم، افراد از معاملات خود در بورس جا مانده اند و این چیزی است که ما روی آن حساس هستیم. سرعت کارگزاری حافظ ضمانت کیفیت خدمات آن است. با کارگزاری حافظ شما دیگر نگران قطعی سیستم یا کند شدن نخواهید بود. نرم افزار همراه تریدر کارگزاری حافظ هم به شکل نسخه اندروید و هم به شکل نسخه IOS در دسترس افراد قرار دارد و سهامداران می توانند از آن استفاده کنند.

اعتبار کارگزاری حافظ

یکی از خدماتی که کارگزاری حافظ به سهامداران ارائه می دهد، اعتبار معاملاتی می باشد. این اعتبار می تواند برای سرمایه گذاران بسیار جذابیت داشته باشد و برای همین عده زیادی دوست دارند تا از این امکان کارگزاری حافظ استفاده کنند. سوال اینجاست که برای دریافت اعتبار معاملاتی کارگزاری حافظ باید چه مراحلی را پیمود. در زیر این مراحل برای شما آورده شده است:

1.باز کردن حساب در کارگزاری حافظ:

اولین قدم این است که اگر عضو کارگزاری حافظ نیستید در این کارگزاری حسابی را باز کنید.این نخستین کاری است که شما باید انجام دهید تا بتوانید از خدمات کارگزاری حافظ که اعتبار معاملاتی یکی از آنهاست استفاده کنید.

2.تکمیل قرادارد اعتباری با کارگزاری حافظ:

در مرحله بعد شما باید یک قراردادی را کارگزاری حافظ ببندید و شرایطی را بپذیرید تا از خدمات اعتبار معاملاتی بهره مند شوید.

3.ارائه کردن تضمین های مورد نیاز به کارگزاری حافظ:

اعتبار معاملاتی مانند یک قرض یا وامی می باشد که به سهامدار داده می شود. برای همین کارگزاری می خواهد مطمئن شود که پولش به او بازگردانده می شود. به همین علت مطابق قوانین بورس شما باید برای دریافت اعتبار معاملاتی ضمانت هایی را ارائه بدهید. این تضمین ها بر طبق مواد 5 و 6 دستورالعمل خرید اعتباری اوراق بهادار باید ارائه شوند.

4.وجود ریال در باشگاه:

فردی که می خواهد اعتبار معاملاتی را دریافت کند باید در باشگاه کارگزاران ریال داشته باشد.

5.ثبت درخواست در جهت دریافت اعتبار و خرید اعتباری:

حالا باید درخواست خود را ثبت کنید. همه شرایط را بسنجید تا بهترین بسته اعتباری را دریافت کنید( برای این که قیمت و شرایط بسته های اعتباری و مدت زمان آنها را مشاهده کنید وارد صفحه حساب کارگزاری خود شوید). برای درخواست وام نیز به بخش خدمات و وام کارگزاری حافظ بروید تا همه شرایط را ببینید.

توصیه‌های مهم در هنگام دریافت اعتبار کارگزاری حافظ

قبل از استفاده از اعتبار معاملاتی این نکات را در نظر بگیرید:

1.شما باید برای این سرمایه گذاری که انجام می دهید به خوبی اوضاع را رصد کنید و مدام پیگیر سهام خود باشید. شما باید ببینید که در بورس چه خبر است تا بهترین معاملات را انجام دهید و بیشترین سود را برای خود به ارمغان آورید. شما باید به خوبی پیگیر اخبار اقتصادی باشید تا بهترین واکنش ها و تصمیم ها را نشان دهید.

2.بدترین حالت ممکن را در نظر بگیرید و ببینید آیا برای آن آماده هستید؟ فرض کنید اعتبار معاملاتی را دریافت کرده اید و حالا بیشترین ضرر را کرده اید. شرایط شما چگونه است؟ همه چیز را به خوبی بسنجید و بعد اقدام کنید.

3.واقع بین باشید و برای هر اتفاقی آماده باشید. بازار بورس بالا و پایین دارد و گاهی اوقات موجب ضرر و گاهی اوقات موجب سود می شود. رفتار دو ماه اخیر بازار بورس را ببینید تا متوجه شوید که همه نوع اتفاقی در آن ممکن است بیفتد. شما باید همه احتمالات را در نظر بگیرید

اعتبار کارگزاری حافظ برای چه کسانی مناسب است؟

دریافت اعتبار معاملاتی برای همه افراد سهامدار مناسب نیست. افرادی که می توانند از اعتبار معاملاتی به بهترین شکل استفاده کنند دارای خصوصیات زیر هستند:

1.استراتژی معاملاتی دارند: این افراد می دانند چه می کنند و برای خرید و فروش های خود برنامه دارند. همین باعث می شود که آنها از طریق اعتبار معاملاتی به بیشترین سود دست یابند.

2.مدیریت ریسک: این افراد به بهترین شکل می توانند ریسک موجود در بازار بورس را مدیریت کنند. این مدیریت ریسک حاصل تجربه و دانش آنها از بازار پرنوسان بورس است و برای همین است که به خوبی همه چیز را مدیریت می کنند. یادتان باشد که اعتبار معاملاتی چاقویی دولبه است و برای همین باید در دستان افراد مناسب قرار بگیرد.

3.تجربه داشتن: افرادی که در بازار بورس دارای تجربه هستند می توانند به بهترین شکل از اعتبارهای معاملاتی استفاده کرده و از آن کسب سود کنند. آنها می دانند چه زمانی باید صبر کنند، چه زمانی باید بخرند، چه زمانی باید بفروشند و چگونه کارهای خود را مدیریت کنند و همه این ها حاصل تجربه زیاد و در کنار آن دانش است.

نتیجه گیری

برای دریافت اعتبار معاملاتی در یک کارگزاری شما در مرحله اول باید در آن کارگزاری ثبت نام کنید. سپس باید قراردادی را با آن کارگزاری امضا کنید و سپس درخواست بدهید تا اعتبار مورد نظرتان را دریافت کنید. در کارگزاری حافظ گزینه های اعتباری مختلفی روبروی شما قرار دارد که شما می توانید با توجه به شرایط خود برای دریافت مورد دلخواه خود اقدام کنید.

یادتان باشد که دریافت اعتبار معاملاتی را زمانی انجام دهید که از توانایی ها خود مطمئن باشد و بدانید که می توانید سود مناسبی را برای خود فراهم کنید.  همیشه این را به خاطر داشته باشید که آموزش دیدن نقش مهمی در بالا رفتن مهارت سرمایه گذاری شما دارد. شما می توانید با آموزش دیدن قدرت تحلیل و مهارت خود در معامله در بورس را بالا ببرید و آن گاه با خیال راحت وام و یا اعتبار کارگزاری حافظ را دریاقت کنید.

سهمیران

وارد شدن به بورس بدون آگاهی کافی از مسائل آن کار اشتباهی است.  برای موفقیت در بورس باید مفاهیم آن را به خوبی درک و روند نوسانات این بازار مالی را تحلیل کرد.

برای این که بتوانید در بورس نگاهی تحلیلی و پخته داشته باشید، سهمیران می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این مجموعه بهترین آموزش ها را در اختیار شما قرار می دهد و سعی می کند تا شما را با همه جوانب بورس آشنا کند. سهمیران با تجربه و تخصصی که دارد شما را به خوبی با مفاهیم بورس آشنا می کند و به شما می فهماند که روندهای بورس چگونه تغییر می یابند و شما چگونه باید آنها را به خوبی تحلیل و بررسی کنید. مشتریان همواره می توانند بهترین خدمات را از این مجموعه دریافت کنند.

ما در مجموعه سهمیران به شما آموزش می دهیم که بورس چه مفهومی دارد و این بازار بر چه اساسی تشکیل یافته است. تاریخچه بورس می تواند خیلی چیزها را به شما یاد دهد.

اساتید مجرب این مجموعه به خوبی و با زبانی شیوا برای شما مفاهیمی چون سرمایه گذاری، سهم، سود، دارایی و دیگر را توضیح می دهند و به شما یاد می دهند تا نگاه سطحی به بورس را رها کنید و نگاهی عمیق به آن داشته باشید چون نگاه ساده داشتن به مقوله بورس، نمی تواند شما را در آن به موفقیت برساند. شما باید بفهمید چه اتفاقاتی در بورس در حال افتادن است و معامله ها چگونه انجام می شود تا بتوانید بهترین معامله ها را داشته باشید.

با سهمیران شما بهترین خدمات را دریافت می کنید. سهمیران نماینده کارگزاری مطرح حافظ است و شما را در بورس راهنمایی خواهد کرد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره بورس تلفنی
چت آنلاین با کارشناس بورس
Send via WhatsApp