ورود و ثبت نام

پیش بینی سهام ثشاهد

سهام زیادی در بورس وجود دارند که هر کدام از آنها متعلق به عده ای از سرمایه گذاران و سهامداران می باشد. روند تغییرات هر کدام از این سهم ها برای افراد زیادی مهم می باشد و به همین علت است که افراد زیادی به دنبال این هستند که بتوانند روند تغییرات سهام مختلف را پیش بینی کنند. اگر کسی بتواند پیش بینی های خوبی در بازار پرنوسان بورس انجام دهد مطمئنا سود بیشتری هم خواهد بود و بهتر از این بازار استفاده خواهد کرد. در این مقاله پیش بینی سهام ثشاهد آورده شده است.

مدرس: حمیدرضا رضایی، سلمان یزدانی
تعداد جلسات: 5
مبلغ دوره: 750 هزار تومان
ثبت نام دوره

1,000,000 تومان 750,000 تومان

  • 544 تعداد شرکت‌کنندگان
  • 0 تعداد دیدگاه‌ها

مدرس: سلمان یزدانی
تعداد جلسات: 3
مبلغ دوره: 450 هزار تومان
ثبت نام دوره

450,000 تومان

  • 415 تعداد شرکت‌کنندگان
  • 0 تعداد دیدگاه‌ها

مدرس: سلمان یزدانی
تعداد جلسات: 3
مبلغ دوره: 350 هزار تومان
ثبت نام دوره

350,000 تومان

  • 258 تعداد شرکت‌کنندگان
  • 0 تعداد دیدگاه‌ها

سهم ثشاهد

حرف ث در بورس به معنای املاک و مستغلات و انبوه سازی می باشد و نمادهای این گروه در این زمینه فعالیت دارند. ثشاهد در واقع نماد شرکت شاهد است که در سال 84 در بازار بورس پذیرفته شد و در گروه املاک و مستغلات طبقه بندی گردید. این شرکت که سهامی عام محسوب می شود در سال 1363 و با سرمایه ای 10 میلیوت تومانی تاسیس شد.

این سهم حالا 15 سال است که در بورس حضور دارد و یکی از سهم های قدیمی بورس محسوب می شود.

گذشته سهام ثشاهد

همانطور که گفته شد این سهم در سال 1384 در بورس عرضه شد و حالا 15 سال است که در بورس وجود دارد. بیشترین رشد این سهم مانند همه سهم های دیگر مربوط به همین امسال بود که توانست قیمت بالای 7 هزار تومان را هم ببیند.

جهش قیمت سهم ثشاهد از سال 98 و با رشد بازار بورس بر اثر جذب سرمایه شروع شد و این سهم توانست در پایان سال 98 قیمت های نزدیک به 5 هزار تومان را تجربه کند. رشد این سهم املاک در سال 99 هم ادامه داشت و با رشد شاخص کل، بر قیمت این سهم هم افزوده می شد. بهرحال در آن روزها کل بازار به رنگ سبز بود و بیشتر سهم ها در حال صعود بودند.

افزایش قیمت در سال 99 ، قیمت هر سهم ثشاهد را به بالای 7 هزار تومان رساند که بالاترین قیمت برای این سهم بود. این اوج قیمت در مرداد ماه تجربه شد ولی متاسفانه چندان دوامی نیاورد و پس از آن با ریزش شدید بازار بورس، این سهم هم ریزش کرد و قیمتش به نزدیکی های 2 هزار تومان رسید. خیلی از سهامداران این سهم قدیمی با این ریزش، ضرر زیادی را متحمل شدندو بخشی از سرمایه خود را از دست دادند.

رشد دوباره سهام ثشاهد

از اوایل آذر ماه که دوباره بازار بورس حرکت صعودی خود را آغاز کرد، این سهم هم رشد آرام خود را شروع کرد و تا 21 آذر توانست به قیمت بالای 3000 تومان برسد اما متاسفانه دوباره در روزهای پایانی آذر روندی نزولی پیدا کرد و در حال حاضر قیمت هر سهم ثشاد 2400 تومان رسیده است.

پیش بینی سهام ثشاهد

خیلی ها دوست دارند تا ببینند که این سهم در آینده چگونه رفتار خواهد کرد و در واقع دوست دارند پیش بینی سهام ثشاهد را بدانند. ما برای شما این سهم را از دو لحاظ تحلیل می کنیم:

تحلیل بنیادی سهام ثشاهد:

این سهم دقیقا سهمی بنیادی است و برای افرادی مناسب است که صبر و حوصله دارند. افرادی که می خواهند از این سهم در کوتاه مدت، سود زیادی بگیرند بهتر است روی آن حسابی باز نکنند. اگر می  خواهید از این سهم کسب سود کنید پس باید حوصله به خرج دهید و نوسانات این سهم را تحمل کنید. شرکت شاهد سالهاست که در حال فعالیت است و شرکتی است که از لحاظ سوددهی در وضعیت مناسبی قرار دارد و برای همین است که می توان روی آن حساب باز کرد.

تحلیل تکنیکال سهام ثشاهد:

برای تحلیل تکنیکال جهت پیش بینی سهام ثشاهد باید گفت که این سهم کف سازی خود در قیمت بالای 2000 تومان را انجام داده است و در حال حاضر آماده رشد مناسبی است. اگر این سهم را تا به حال نگهداری کرده اید حداقل تا یک ماه دیگر هم نگهداری کنید تا سود خوبی از آن کسب کنید. رفتار بازیگراین سهم نشان می دهد که این سهم به زور در حال کنترل شدن است و نمی خواهند تا قیمت آن افزایش یابد اما دیگر بیش از این نمی توان کاری کرد.

به زودی روند صعودی این سهم بنیادی آغاز خواهد شد و کسانی که تا به حال سهامداری کرده اند مزد این کار خود را خواهند گرفت. حتما کمی بیشتر صبر کنید و پس از آن که سهم صعود خود را انجام داد آن را بفروشید و سیو سود کنید.

اما دلیل این که گفته می شود که قرار است رشد این سهم شروع شود چیست؟

1.کف حمایتی:

همان طور که گفته شد کف قیمتی مناسبی برای سهم ثشاهد تشکیل شده است و همین موضوع نشانه خوبی برای رشد این سهم است. در صورت پایین آمدن قیمت سهم در نقطه حمایتی، نزول سهم متوقف خواهد شد و دوباره روند صعودی خود را شروع خواهد کرد. این خود می تواند نشانه ای برای آغاز رشد این سهم باشد.

2.قدرت خوب خریدار:

همان طور که همه شما می دانید زمانی که قدرت خریدار بالا باشد، قیمت یک سهم بالا خواهد رفت. اگر معاملات این روزهای این سهم را مشاهده کنید خواهید دید که خریدارهای این سهم قدرت خوبی دارند. هر چقدر که قدرت خریدار بیشتر باشد احتمال این که یک سهم، صف خرید شوید بالاتر است. قدرت بیشتر خریدار یعنی تقاضا برای یک سهم بیشتر خواهد بود و قیمت ان بالاتر خواهد رفت.

3.حجم معاملات خوب در چند روز اخیر:

اگر معاملات روزهای اخیر سهم ثشاهد را بررسی کنید خواهید دید که حجم معاملات بسیار مناسب است. این نشانه بسیار خوبی جهت این است که به زودی پول هوشمند خوبی به این سهم خواهد آمد و باعث رشد این سهم خواهد شد.

نتیجه گیری

برای پیش بینی سهام ثشاهد می توان گفت که اتفاقات خوبی برای این سهم رخ داده است. حتما در مواقع منفی، به شکل پلکانی خرید کنید و منتظر بمانید. این سهم را حداقل تا یک ماه دیگر نگهداری کنید تا بتوانید سود خوبی از آن کسب کنید. یادتان باشد که این سهم، سهمی بنیادی است و افراد صبور بیشترین سود را از این سهم خواهند برد.

دلایلی که می توان برای آینده خوب این سهم نام برد شامل تشکیل کف مناسب، قدرت خوب خریدار و حجم معاملات خوب در این روزها می شوند. البته باید در قبال نوسانات این سهم صبور باشید تا سود مناسبی برای خود دست و پا کنید.

یادتان باشد که سهم ثشاهد باید عقب ماندگی از سود خود را جبران کند پس صبر پیشه کنید. پس از ان که رشد این سهم شروع شد و به درصد مناسبی از سود رسید، حتما سیو سود کنید. حتما به خوبی سهم را در نظر داشته باشید تا به محض آن که پس از رشد مناسب از آن خارج شوید. در حال حاضر برای حتما از ان نگهداری کنید چون سهم ارزشمندی است و رشد خود را شروع خواهد کرد.

سهمیران

مجموعه سهمیران که شعبه ای از کارگزاری حافظ است، سالهاست که در زمینه بورس و آموزش آن فعالیت می کند. کارگزاری حافظ خود یکی از بهترین کارگزاری های کشور است که پلتفرم بسیار خوب و سریع معاملاتی آن مورد رضایت مشتریان است.

سهمیران به خوبی با آموزش های خود، افراد را به معامله گرانی ماهر در بورس تبدیل خواهد کرد و اشخاص با این آموزش ها می توانند معاملات بسیار خوبی در بازار پرنوسان بورس انجام دهند. سهمیران مرحله به مرحله شما را جلو خواهد برد و شما پس از طی یک دوره آموزشی سهمیران، قادر خواهید بود انواع سهم ها در بازار بورس را تحلیل کنید و فرصت های خرید و فروش را شناسایی کنید.

آموزش تحلیل

یادتان باشد که پیش بینی کردن نیاز به قدرت تحلیل دارد و تحلیل نیاز به آموزش دارد. آموزش های سهمیران باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید تحلیل های بینادی و تکنیکال انجام دهید و به خوبی ارزیابی کنید که در آینده برای یک سهم چه اتفاقی خواهد افتاد.

سهمیران علاوه بر آموزش تحلیل و کار با انواع شاخص ها و اندیکاتورها یه شما یاد خواهد داد که چگونه ریسک معاملات خود را مدیریت کنید و به این شکل سود شما را بیشتر می کند. علاوه بر این ها تجربیاتی که حاصل سالها معامله گری در بازار بورس است توسط اساتید سهمیران در اختیار شما قرار می گیرد و شما به خوبی با انواع تغییرات در بازار بورس آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که در شرایط مختلف چگونه عمل کنید تا به سود بیشتری برسید. با دوره های آموزشی سهمیران شما به معامله گری ماهر و تحلیل گر تبدیل خواهید شد و مسیر خود در بورس را پیدا خواهید کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۱ از ۵
از مجموع ۸ رای

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره بورس تلفنی
چت آنلاین با کارشناس بورس
Send via WhatsApp