ورود و ثبت نام

بررسی کامل کارگزاری مفید، آگاه و حافظ

همان طور که خودتان می دانید کارهای معاملاتی در بورس توسط کارگزاری ها انجام می شود. کارگزاری های مختلفی در حال حاضر در کشور وجود دارد که هر کدام از آنها در حال خدمت رسانی به مشتریان خود هستند. انتخاب یک کارگزاری مناسب نقش مهمی در انجام سریع تر معاملات در بورس دارد. شما باید کارگزاری هایی را انتخاب کنید که هم سرعت بالایی داشته باشند ،  هم هزینه پایینی داشته باشند و هم پشتیبانی خوبی از مشتریان خود انجام دهد. برخی از کارگزاری ها از بقیه بهتر عمل می کنند و برای همین است که کارگزاری برتر کشور محسوب می شوند. از میان آنها می توان به 3 کارگزاری مفید، آگاه و حافظ اشاره کرد.  در این مقاله به بررسی کامل کارگزاری مفید، آگاه و حافظ پرداخته شده است.

مدرس: حمیدرضا رضایی، سلمان یزدانی
تعداد جلسات: 5
مبلغ دوره: 750 هزار تومان
ثبت نام دوره

1,000,000 تومان 750,000 تومان

  • 544 تعداد شرکت‌کنندگان
  • 0 تعداد دیدگاه‌ها

مدرس: سلمان یزدانی
تعداد جلسات: 3
مبلغ دوره: 450 هزار تومان
ثبت نام دوره

450,000 تومان

  • 415 تعداد شرکت‌کنندگان
  • 0 تعداد دیدگاه‌ها

مدرس: سلمان یزدانی
تعداد جلسات: 3
مبلغ دوره: 350 هزار تومان
ثبت نام دوره

350,000 تومان

  • 258 تعداد شرکت‌کنندگان
  • 0 تعداد دیدگاه‌ها

کارگزاری مفید

این کارگزاری در سال  1373 تاسیس شد و حالا به یکی از برترین کارگزاری های کشور تبدیل شده است.این کارگزاری بیشترین حجم معاملات بورس را به خود اختصاص داده است و بیشترین مشتری را در میان کارگزاری ها دارد. مدیر عامل این کارگزاری در حال حاضر هادی مهری است. این کارگزاری در بیشتر نقاط کشور دارای شعبه است.  اگر بخواهیم به طور خلاصه ویژگی های این کارگزاری را بگوییم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

1.سرعت مناسب :

یکی از ویژگی های این کارگزاری، سرعت بسیار خوبی است که دارد. تا به حال شکایت خاصی از این کارگزاری نشده است و اکثر افراد از سرعت ثبت سفارش های خرید یا فروش خود رضایت داشته اند.

2.ارائه نرم افزار مناسب:

یکی دیگر از ویژگی های این کارگزاری ، ارائه نرم افزارهای مناسب برای ترید افراد است. نرم افزار این مجموعه ایزی تریدر نام دارد و شما می توانید به راحتی آن را روی موبایل یا کامپیوتر خود داشته باشید و از آن استفاده نمایید.

3.مشاوه تخصصی:

این کارگزاری در عین این که بستر لازم را برای معامله کردن افراد در بورس و فرابورس مهیا می کنند ، به افراد حقیقی و نیز به شرکت ها مشاوره تخصصی می دهند. به افراد مشاوره داده می شود که بتوانند در جهت رسیدن به اهداف خود حرکت کنند و نیز به شرکت ها مشورت داده می شود که چگونه در بورس پذیرش شوند و حتی خود کارگزاری کار پذیرش آنها را انجام می دهد.

4.وجود شرکت سبدگردان:

این کارگزاری موفق علاوه بر این که به خدمت رسانی به معامله گران مشغول است، کار سبدگردانی را نیز انجام می دهد. یعنی شما می توانید کار مدیریت سبد خود را به شرکت سبدگردانی مفید بسپارید و از این طریق خیالتان از بابت سود مناسب راحت باشد.

به طور کلی هدف این کارگزاری این است در یک محیط حرفه ای و مناسب، افراد را برای رسیدن به اهدافشان کمک کند.

5.آموزش :

این کارگزاری به خوبی در جهت افزایش دانش بورسی مشتریان خود فعالیت می کند و از طریق حضور در شبکه های اجتماعی و تولید محتوا در اینترنت به افراد درباره بورس آموزش می دهد.

کارگزاری آگاه

یکی دیگر از کارگزاری هایی که مشتریان فراوانی دارد و خیلی ها از طریق این کارگزاری کار خود را انجام می دهند کارگزاری آگاه می باشد. این کارگزاری به عنوان اولین شرکت گروه آگاه در سال 1384 تاسیس گردید و توانسته از آن زمان تا کنون خدمات خوبی را به افراد ارائه دهد و از این طریق به یکی از کارگزاری های برتر بورس تبدیل شود. سرمایه این کارگزاری در حال حاضر مبلغ بسیار خوبی است. در زیر به ویژگی های این کارگزاری پرداخته شده است:

1.سرعت مناسب:

یکی از ویژگی های خوب این کارگزاری، سرعت خوبش است. هرچند یک بار بر اثر سوختن برخی سرورهای این کارگزاری، ارتباط افراد زیادی با بورس قطع شد و این باعث ضرر به خیلی ها شد اما به طور کلی این کارگزاری از لحاظ سرعت بسیار خوب عمل می کند.

2.ارائه برنامه و اپلیکیشن معاملاتی مناسب:

نام نرم افزار معاملاتی کارگزاری اگاه، آگاه تریدر است که به خوبی روی انواع سیستم ها جواب می دهد و شما می توانید نسخه های اندروید یا IOS آن را برای گوشی و نسخه ویندوز آن را برای کامپیوتر دانلود کنید و از آن استفاده کنید. این نرم افزار به خوبی نیازهای معاملاتی شما را جواب می دهد  و به سرعت ، سفارشات خرید یا فروش شما را ثبت می کند.

3.ارائه خدمات مشاوره ای:

این کارگزاری به اشخاص حقیقی و حقوقی به خوبی مشاوره می دهد تا در جهت اهداف بورسی خود فعالیت کنند. این مشاوره ها به بهترین شکل انجام می شود.

4.تاسیس و مدیریت انواع صندوق های سرمایه گذاری:

این کارگزاری به خوبی انواع صندوق های سرمایه گذاری را مدیریت می کند و افراد می توانند  با گذاشتن سرمایه خود در صندوق های این کارگزاری به سود خوبی دست یابند.

5.آموزش مناسب:

این کارگزاری به خوبی مطالب آموزشی لازم را در اختیار افراد قرار می دهد تا آنها بتوانند از طریق استفاده از آنها، دانش خود در زمینه بورس را بالاتر ببرند و از این طریق ضرر کمتری در بورس متحمل شوند و سود بیشتری ببرند.

کارگزاری حافظ

کارگزاری حافظ یکی دیگر از کارگزاری های برتر بورس است وتوانسته است نظر بسیاری از افراد را که می خواهند در بورس معامله کنند را به خود جلب کند. این  کارگزاری بیش از 16 سال سابقه دارد و در حال حاضر یکی از بهترین کارگزاری بورس است. این کارگزاری در حال حاضر بیش از 500 میلیارد ریال سرمایه دارد . در زیر به ویژگی های این کارگزاری پرداخته شده است:

1.سرعت عالی:

کارگزاری حافظ از لحاظ سرعت واقعا خوب است و سامانه معاملاتی اش به سرعت ، سفارشات شما را ثبت می کند و آن را انجام می دهد. شما به سرعت می توانید به سامانه وارد شوید یا از آن خارج شوید.یادتان باشد که سرعت خوب یک کارگزاری در زمان های مختلف(مخصوصا در زمان های شلوغ) اهمیت زیادی دارد.

2.ارائه نرم افزارهای مناسب معاملاتی:

شما می توانید به راحتی برنامه ها و اپلیکیش معاملاتی این کارگزاری را برای گوشی یا کامپیوتر خود دانلود کنید و از این طریق به راحتی معاملات خود را مدیریت کنید. شما می توانید با نصب اپلیکیشن همراه تریدر و انتخاب کارگزاری حافظ به خوبی در بورس فعالیت داشته باشید. هم چنین نرم افزار تحت وب همراه پلاس برای افرادی که به کامپیوتر دسترسی ندارند وجود دارد. افراد کافی است https://mobile.hafezbrokerage.com را در مرورگر گوشی خود وارد کنند و وارد پرتفوی خود شوند.

3.خدمات بسیار عالی:

این کارگزاری مانند دیگر کارگزاری های برتر خدمات بسیار خوب دیگری مانند باشگاه مشتریان را به افراد عرضه می کند. در باشگاه مشتریان حافظ افراد می توانند به خوبی از بسته های تخفیف کارمزد و نیز بسته های خرید واحدهای صندوق سرمایه گذاری بهره ببرند. افراد برای عضویت در این باشگاه حتما عضو کارگزاری حافظ باشند.

4.وجود سامانه سهام عدالت:

کارگزاری حافظ مانند کارگزاری مفید و برخی کارگزاری های برتر دیگر، سامانه ای را برای سهام عدالت طراحی کرده است تا افراد به راحتی بتوانند پرتفوی سهام عدالت خود را در این سامانه مشاهده کنند و آن را به هر شکل که بخواهند مدیریت کنند.

5.آموزش:

یکی از چیزهایی که کارگزاری حافظ بسیار به آن اهمیت می دهد آموزش افراد است. این کارگزاری  هم دارای سایت فعالیت است و هم در شبکه های اجتماعی بسیار خوب فعال است. این کارگزاری از طریق تولید محتوای مناسب و درست، سعی می کند تا بهترین آموزش ها را به افراد عرضه کند تا آنها با یک دانش مناسب وارد بازار پرنوسان بورس شوند.

نتیجه گیری

در حال حاضر بیش از 100 کارگزاری در کشور فعال هستند و هر کدام از آنها نیز دارای مشتریان خود هستند. در این میان برخی کارگزاری ها بهتر از بقیه هستند و به آنها کارگزاری های رتبه الف گفته می شود.کارگزاری مفید، آگاه و حافظ سه تا از این کارگزاری ها هستند که در این مقاله به بررسی این سه پرداخته شد. هر کدام از این کارگزاری ها دارای ویژگی های مختص خود هستند. مفید در میان آنها از همه بزرگتر است و درصد بیشتری از معامله گر را در اختیار دارد. هر سه این کارگزاری ها سامانه ها و اپلیکیشن های پرسرعتی را برای معامله کردن در بورس در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و نیز به خوبی خدمات مشاوره ای انجام می دهند. هر کدام از این کارگزاری ها می تواند انتخاب خوبی برای افراد باشد.

سهمیران

یکی از شعبه های کارگزاری حافظ، سهمیران نام دارد که مجموعه ای آموزشی و تحلیلی است. این مجموعه حالا سالهاست که زیر نظر کارگزاری حافظ مشغول آموزش افراد است و توانسته تاکنون افراد زیادی را آموزش دهد و آنها را به خوبی به معامله گری ماهر و توانا تبدیل کنید.

یادتان باشد که بازار بورس با هیچ کسی شوخی ندارد و شما برای آن که بتوانید در این بازار موفق شوید حتما باید به خوبی آموزش ببینید. سهمیران با دوره های آموزشی خود می تواند به خوبی به شما آموزش دهد تا بتوانید در بورس، انواع سهام را تحلیل کنید و از این طریق فرصت های خرید و فروش را شناسایی کنید.

در کنار اموزش تحلیل، شما یاد می گیرید که چگونه ریسک خود را در بازار بورس مدیریت کنید و نیز به خوبی از استراتژی های مناسب برای زمان های مختلف استفاده کنید تا بیشترین سود و کمترین ضرر را نصیب خود کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره بورس تلفنی
چت آنلاین با کارشناس بورس
Send via WhatsApp