ورود و ثبت نام

۱۰ شرکت برتر از نظر ارزش فروش

10 شرکت برتر از نظر ارزش فروش محصولات؛

جابجایی در رنکینگ بورس کالا

سهمیران : بررسی ارزش فروش شرکت ها در بخش داخلی بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی هفته گذشته نشان می دهد که جدول برترین ها به نسبت هفته ماقبل دستخوش تغییرات شده است به طوریکه شرکت های پالایش نفت اصفهان، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت بندرعباس، مجتمع سرب و روی انگوران، فولاد مبارکه اصفهان، شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر، ورق خودروی چهارمحال و بختیاری، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی تندگویان و معدنی و صنعتی گل گهر به ترتیب در جمع ۱۰ شرکت برتر بورس کالا قرار گرفتند.

شرکت پالایش نفت اصفهان با ثبت معامله ۱۳۱ هزار تن محصول لوب کات سبک و وکیوم باتوم ارزشی معادل ۹۶۲۸ میلیارد ریال را به ثبت رساند و در صدر ایستاد.

شرکت ملی صنایع مس ایران با فروش ۲۳۲۰ تن مس کاتد و سولفور مولیبدن به ارزش ۵۸۶۹ میلیارد ریال در جایگاه دوم ایستاد.

شرکت پالایش نفت بندرعباس با ثبت معامله ۵۵ هزار تن وکیوم باتوم و لوب کات سنگین ارزش ۵۶۱۲ میلیارد ریالی را رقم زد و در جایگاه سوم قرار گرفت.

مجتمع سرب و روی انگوران با ثبت معامله ۴۰ هزار تن خاک روی ارزشی بیش از ۵۴۶۴ میلیارد ریال را رقم زد و بعد از پالایش نفت بندرعباس در جایگاه چهارم ایستاد.

پس از آن فولاد مبارکه اصفهان نیز با ثبت معامله ۲۲ هزار و ۵۰ تن ورق سرد به ارزش بیش از ۵۱۸۹ میلیارد ریال پنجم شد.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با فروش ۵۰ هزار تن آهن اسفنجی نزدیک به ۴۴۳۸ میلیارد ریال را رقم زد و در جایگاه ششم قرار گرفت.

پس از توسعه آهن و فولاد گل گهر نیز شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری با ثبت معامله ۱۴ هزار و ۸۵۰ تن ورق گالوانیزه موفق به ثبت ارزش ۳۹۶۴ میلیارد ریالی شد و جایگاه هفتم را به خود اختصاص داد.

شرکت فولاد هرمزگان جنوب با دادوستد ۲۵ هزار و ۹۴۰ تن تختال به ارزش ۳۷۹۰ میلیارد ریال رتبه هشتم را کسب کرد و بعد از آن پتروشیمی تندگویان با ثبت معامله ۱۱ هزار و ۲۳۴ تن انواع پلی اتیلن ترفتالات و نخ پلی استر به ارزش ۳۵۰۸ میلیارد ریال در جایگاه نهم جای گرفت.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با فروش ۱۱۰ هزار تن کنسانتره و گندله سنگ آهن ارزشی بیش از ۳۳۸۶ میلیارد ریالی را به ثبت رساند و دهم شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
sadeghdaneshjoo9343

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره بورس تلفنی
چت آنلاین با کارشناس بورس
Send via WhatsApp