ورود و ثبت نام

دوره آنلاین : آشنایی با بلاکچین و نحو کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال

معرفی دوره

آیا  می دانید بسیاری از تکنولوژی های آینده بر مبنای بلاکچین ساخته می شوند؟ آیا  روشهای متنوع و جذاب کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال را می شناسید؟ آیا می دانید کلاهبرداران در بازار ارزهای  دیجیتال بسیار فعال هستنند؟

در این دوره تفاوت یک ارز دیجیتال واقعی و ارزهای دیجیتال کلاهبرداری را بشناسید، تکنولوژی های آینده را بدانید و به صورت علمی از یک استاد تحصیلکرده در این زمینه نحوه معامله کردن و کسب سود در بازارهای دیجیتال را آموزش ببینید.

 

دوره جامع آشنایی با بلاکچین و نحوه کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال به صورت 3 جلسه وبینار دو ساعت و نیمه در اسکای روم و  پشتیبانی تلگرامی در طول دوره برنامه ریزی شده است. این دوره توسط علی هندیانی دکتری مدیریت و مشاور کسب و کار، دارای مدرک کریپتومستری از دانشگاه یونیورسال استرالیا، مدرس در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارز رمزها، مشاور سرمایه گذاری در زمینه ارز رمزها و مدیر IT آزمایشگاه بوعلی برگزار می شود.

مدرس دوره

دکتر علی هندیانی

دارای مدرک کریپتومستری از دانشگاه یونیورسال استرالیا

دکتری مدیریت و مشاور کسب و کار مدرس در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارز رمزها مشاور سرمایه گذاری در زمینه ارز رمزها مدیر IT آزمایشگاه بوعلی

سوالات متداول

درخواست مشاوره

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه سهمیران استفاده نمائید.

  مشاوران آموزشی
  سهمیران

  پاسخگوی شما هستند

  ثبت نام در دوره

  اطلاعات دوره

  • طول دوره :3جلسه
  • ساعت برگزاری :۱۷ الی ۲۰
  • روزهای برگزاری در هفته :یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه
  • نحوه پرداخت: نقد

  600,000 تومان

  در انبار موجود نمی باشد

  نظرات

  دیدگاهی وجود ندارد. شما اولین باشید!

  .فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

  مشاوره بورس تلفنی
  چت آنلاین با کارشناس بورس
  Send via WhatsApp